Operátor/ka ve výrobe - automotive. Práca v Holíči, Slovensko. Celková mzda 700 – 1050 EUR netto + Ubytování 1 EUR/noc

Operátor/ka ve výrobě - automotive

Práce v Holíči, Slovensko

Automotive

Náplň práce:
- nanášení lepidla na kůži, koženku a ostatní polotovary potřebné pro výrobu
- provádění natahování a zahýbání kůže a koženky, její ořezávání a všechny ostatní úpravy výrobků podle technologického postupu výroby
- obsluha jednoduchých strojů - např. nahřívacích fénů
- Jedná se o výrobu palubních desek do interiéru osobních automobilů různých značek

Požadujeme:
- Preciznost, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
- Ochota pracovat v třísměnném provozu
Nabízíme:
- Nástupní mzda 790 EUR brutto + Docházkový bonus + Prémie za produktivitu a nízkou zmetkovitost + Stravenky 3.83 EUR / 7,5 hod směny = Celková mzda 700 – 1050 EUR netto + Ubytování 1 EUR/noc
Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle + 420 735 184 730
Zlínský kraj - Holíč

Nabízená mzda/plat 23 000 Kč
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Holíč
Kontaktní osoba Diana
E-mail nabor@amikov.com
Telefon + 420 735 184 730
IČO 09308342