BI Analytik

Baví tě hledat ve věcech souvislosti, hledat cesty k ulehčení práce a hlavně rozšifrovat své dovednosti? Pak jsi náš člověk, kterého hledáme. Nabízíme ti osobní rozvoj a práci s nejnovějšími technologiemi, profesní rozvoj v oblasti analýzy dat a reportingu.

Popis pozice:

• Budeš součástí týmu analytiků a tvým úkolem bude participace na vývoji a tvorbě nových ukazatelů (KPI/SLA)
• Primárně budeš mít na starosti jednu z našich divizí ve spolupráci s tvým kolegou seniorem, můžeš ale participovat na business projektech napříč společností a podílet se na vývoji a implementaci aplikací a systému
• Pravidelně se budeš potkávat a diskutovat výsledky tvé práce s kolegy a hned jak budeš víc rozumět problematice i business partnery
• Rutinou pro tebe bude metodická a datová podpora projektů, validace dat a vymýšlení různých kontrolních mechanismů
• Velice úzce budeš spolupracovat s oddělením Data Science, které má na starosti strojové učení a automatizaci procesů
• Z čeho budeš mít radost, je práce s nejnovějšími technologiemi (Office 365 - PowerBI platform; Azure, DevOps a dalšími)

Požadujeme:

• Analytické myšlení je alfou omegou pro výkon této práce
• Komunikace a interpretace výsledků by tě neměla zaskočit
• Neobejdeš se však bez pečlivosti, orientace na detail a výsledek
• Nebudeš na to všechno sám/a, zkušenější kolegové ti rádi pomůžou, stačí mít týmového ducha a nebát se říct si o radu

Výhodou:

• Jezdíš na kole? Mimo práci rádi podnikáme týmové výjezdy, kde provětráme hlavy a pokecáme. Když ne, nevadí, taky necháme kola občas oddechnout a vyrazíme na výlet po svých
• Mladý kolektív /muži/ženy, nehrame corporat, startup…

Nabízíme:

• Práci se špičkovými technologiemi
• Neformální a přátelský tým profesionálů se společným cílem
• Naše společnost neustále roste a zavádí inovace, vznikají tak nové pracovní příležitosti, které tě posunou v karierním růstu
• Vzhledem k současné situaci pracujeme hodně z domova, ale i osobně v Praze tě budeme potřebovat
• Smlouva na dobu neurčitou, interní a externí školení, nákup firemních produktů se slevou je pro nás samozřejmostí
• Dog-Friendly kanceláře
• Staráme se o zdraví zaměstnance duší i tělem, proto částečně dotujeme MULTISPORT kartu

• Spokojeného zaměstnance ale nejvíce dělá fajn tým a vedoucí, což můžeme zaručit. Stačí poslat CV a přesvědčit se na pohovoru!
Hlavní město Praha - Praha

Nabízená mzda/plat 55 000
Požadované vzdělání není podstatné
Odvětví Informační technologie
Místo výkonu práce Praha
Kontaktní osoba Lucie Vlasáková
E-mail lucie.vlasakova@aaaauto.cz
Telefon 703151422
IČO 01759299