Číšník/servírka

Náplň práce
• Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
• Zakládání stolů a příprava nápojů
• Uvádění hostů na snídaně
• Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
• Obsluha skupin – roznos jednoduchých obědových menu

Požadujeme
• Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
• Schopnost komunikace s mezinárodní klientelou - alespoň základní znalost jazyků (ideálně AJ, NJ)
• Vyučení v oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
• Schopnost zvládat stresové situace
• Min. věk 18 let.
Nabízíme
• Pracovní doba 6:30-11:30(v případě obědů do 14:30)
• Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
• Možnost práce na trvalý pracovní poměr, případně brigádně na DPČ či DPP.

Karlovarský kraj - Karlovy Vary

Nabízená mzda/plat dohodou
Požadované vzdělání základní
Odvětví Obchod a cestovní ruch
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Kontaktní osoba R.Kopalová
E-mail job@hotelromance.cz