Číšník / Servírka do hotelové restaurace

Náplň práce: uvítání a obsluha hostů, příprava stolů, debaras, komunikace s hosty nejčastěji v českém a anglickém jazyce, používáme systém Micros, ale jeho znalost není podmínkou, vše vás rádi naučíme, kontrola účtů a každodenní spolupráce s ostatními středisky v našem týmu / Požadujeme: znalost angličtiny na komunikativní úrovni (alespoň úroveň B1), hledáme komunikativního a spolehlivého kolegu nebo kolegyni, kteří budou mít aktivní přístup k práci a zodpovědnost vůči hostům i kolegům / Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, doba určitá se po prvním roce v případě oboustranné spokojenosti automaticky prodlužuje na dobu neurčitou, 8hod. směny a možnost naplánovat si směny a domluvit se se svým týmem, místo pracoviště na Praze 3 v těsné blízkosti metra Flora, nástup 05/22 / Firemní benefity: kafeterie, multisportka, příspěvek na životní/penzijní připojištění, stravování v hotelové kantýně, kafe/čaj/voda po celý den zdarma, jazykové kurzy, body na pobyt zdarma v ostatních hotelích CPI a spoustu dalších benefitů
Hlavní město Praha - Hotel Courtyard by Marriott Prague City, Lucemburská 46, Praha 3

Nabízená mzda/plat 24 000,-
Požadované vzdělání Základní/Odborné vyučení
Odvětví Služby
Místo výkonu práce Hotel Courtyard by Marriott Prague City, Lucemburská 46, Praha 3
Kontaktní osoba Jan Vávra
E-mail j.vavra@cpihotels.com
Telefon 737443904
IČO 47116757