Databázový specialista

Zpracování statistických dat o životním prostředí

Náplň práce:
● Vkládaní datových sad a číselníků do datového skladu a příprava datového modelu
● Přímé získávání dat z online přístupných dat poskytovatelů
● Řešení nekonzistencí v datech
● Podpora datových analytiků

Co od Vás očekáváme:
● SŠ/ VŠ vzdělání
● Základní znalost prostředí a komponentů Microsoft SQL server, Visual Studio, Git
● Výhodou znalost programování v C#, Python
● Výhodou znalost datových transformací xls/csv/xml
● Zájem o problematiku životního prostředí (předchozí zkušenosti v environmentální oblasti nejsou podmínkou)
● Značnou míru samostatnosti a kreativního uvažování, ochota učit se nové věci
● Alespoň pasivní znalost angličtiny
● Týmového ducha

Nabízíme:
• Plný pracovní úvazek
• Nástup dle dohody
• Zaměstnanecké benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné
• Odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. a zákoníku práce č. 262/2006 Sb. osobní ohodnocení
• Mimořádné mzdové ocenění za splnění plánovaných úkolů
• 3 dny zdravotního volna
• Pracoviště – Praha 10.
Hlavní město Praha - Praha

Nabízená mzda/plat Dle tabulek
Požadované vzdělání SŠ/ VŠ vzdělání
Odvětví Informační technologie
Místo výkonu práce Praha
Kontaktní osoba Ilona Pilčíková
E-mail hr@cenia.cz
Telefon +420 602 512 686
IČO 45249130