Demi Chef de Partie

Jsme tým nadšených hotelových profesionálů a aktuálně hledáme kuchaře na pozici Demi Chef de Partie.

Náplň práce:
Monitorovat a dohlížet na všechny aspekty fungování kuchyně
Úzce spolupracovat se zástupci šéfkuchaře (sous chefs) v otázkách běžného provozu kuchyně
Zajišťovat, aby byly informace o objednávkách a výdeji správně předávány a zpracovány všemi členy týmu
Denně dohlížet na rozdělení funkcí a informovat tým o případných změnách
Dle potřeby předvádět a dohlížet na technologické postupy všech typů
Kontrolovat a ochutnávat servírované pokrmy
Zajistit správně nakládání s potravinami všech typů v souladu se zdravotními a hygienickými postupy
Oznamovat skutečnosti, které by mohly představovat zdravotní či hygienická rizika
Účastnit se školících programů
Kontrolovat dostupnost surovin a zajistit příslušné objednávky
Účastnit se příjmu a kontroly doručovaného zboží

Požadavky:
Pracovní zkušenost z luxusního či 5hvězdičkového hotelu či obdobné pozice (minimálně 2 roky)
Schopnost týmové práce
Pozitivní přístup k práci a orientace na zákazníka
Znalost angličtiny (na mírně pokročilé úrovni)
Pracovní povolení platné pro EU

Co můžeme nabídnout:
Práci pro výjimečnou a luxusní značku v samotném srdci Prahy
Výborné pracovní prostředí
Skvělý pracovní tým
Profesní rozvoj
Vynikající kariéru v Mandarin Oriental Group
Nadprůměrné finanční ohodnocení a akce pro zaměstnance
Hlavní město Praha - Mandarin Oriental, Prague

Nabízená mzda/plat 37000
Požadované vzdělání Základní
Odvětví Služby
Místo výkonu práce Mandarin Oriental, Prague
Kontaktní osoba Vendula Brýdlová
E-mail vbrydlova@mohg.com
Telefon 233088610
IČO 27566196