Elektroinženýr

Co u nás budete dělat?
V technickém úseku bude Vaším hlavním úkolem modernizace a podpora výrobních a testovacích zařízení. V rámci technické podpory každého stroje nebo strojního zařízení probíhá úzká spolupráce s oddělením výroby, údržby, technologie a kvality. Nedílnou součástí Vaší práce bude i jednání s externími dodavatelskými firmami a zahraničními závody.
Nejtypičtější úkol vypadá takto: technologie zadá požadavek na zařízení a Vaším úkolem je spolupráce na technické specifikaci, pak koordinace přípravy (nejčastěji ve spolupráci s externí firmou nebo firmami) a následně koordinace výroby takového stroje nebo jeho modifikace. Finálním úkolem je uvedení zařízení do výroby a jeho následná podpora.
Co od Vás očekáváme?
Máte zájem o elektronická zařízení. Jste samostatný/á, spolehlivý/á, bez problémů se domluvíte s kolegy. Máte VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru. Ovládáte Microsoft Office (Excel: umíte vytvořit a upravit tabulku, vytvořit grafy; Word: jste schopen/na používat většinu funkcí).
Budeme rádi, pokud máte předchozí zkušenosti se zajišťováním nových strojů pro výrobní linky. Rád/a přicházíte věcem na kloub a jste zvídavý/á (nalézání nových řešení, zlepšování stávajících zařízení bude Vaší každodenní činností). Umíte nějaký programovací jazyk. Ovládáte elektro CAD. Rozumíte anglicky (alespoň písemnou formou).
Na co se u nás můžete těšit?
Budete mít možnost podílet se na nejnovějších technologiích (Laser, Robots, IoT senzors). Podporujeme kariérní postup i vzdělávání zaměstnanců. Naše oddělení rozvoje a vzdělávání Vám ochotně pomůže ve Vašem osobním i profesním růstu. Pro naše zaměstnance nabízíme kurzy angličtiny zdarma. Náš pracovní týden je zkrácen na 37,5 hodiny. Pracovní dobu si po domluvě s nadřízeným můžeme přizpůsobit aktuálním potřebám. Máme pět týdnů dovolené. V jídelně si vybíráme ze sedmi druhů dotovaných jídel. Přímo v areálu firmy si můžeme nakoupit v mini obchodě. Jsme stabilní zaměstnavatel – v Lanškrouně působíme už téměř 30 let.
Pardubický kraj - Lanškroun

Další informace

Výše nabízeného úvazku Plný úvazek
Nabízená mzda/plat 1
Požadované vzdělání vysokoškolské
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Lanškroun
Kontaktní osoba Pavlína Mlatecová
E-mail pavlina.mlatecova@kyocera-avx.com
Telefon 465358131
IČO 46508171