Hlavní technolog - chemik

Co u nás budete dělat?
Vaším hlavním úkolem bude optimalizace stávajících technologií s cílem zlepšit elektrické parametry kondenzátorů a jejich stabilitu, zvýšit výtěžnost výrobního procesu a snižovat náklady. Vaší odpovědností bude řešení kritických technologických problémů na svěřeném úseku výroby. Budete například vyhledávat využití nových materiálů, účastnit se projektů vedoucích k efektivnímu zpracování výrobních materiálů a jejich úspoře. Součástí vaší práce bude i zodpovědnost za příslušné předpisy a specifikace souvisejících dokumentů.
V průběhu zaučování se naučíte celý proces výroby kondenzátoru – od začátku do konce po jednotlivých operacích. Proto je součástí zaškolování i „kolečko“ po výrobě v režimu nepřetržitého provozu. Budete analyzovat data přicházející z výroby a samostatně rozhodovat o následném postupu. Výsledky své činnosti budete prezentovat svým nadřízeným v angličtině. Po zaškolení Vám bude svěřeno vedení malého kolektivu.
Co od Vás očekáváme?
Máte vysokoškolské vzdělání technického nebo přírodovědeckého směru, se zaměřením na chemii nebo materiálové inženýrství. Umíte komunikativně anglicky. Máte dobré komunikační a prezentační dovednosti, jste schopni týmové spolupráce a dokážete se zaměřit na cíl.
Budeme mít radost, pokud navíc máte technický rozhled v současné elektronice. Jste samostatná/ý, vytrvalá/ý a zodpovědná/ý. Popř. pokud jste se setkali s projektovým řízením, či máte zkušenost s vedením menšího kolektivu.
Na co se u nás můžete těšit?
Podporujeme kariérní postup i interní vzdělávání. Naše oddělení rozvoje a vzdělávání Vám ochotně pomůže ve Vašem osobním i profesním růstu. Pro naše zaměstnance nabízíme kurzy angličtiny zdarma. Náš pracovní týden je zkrácen na 37,5 hodiny týdně. Pracovní dobu si po domluvě s nadřízeným můžeme přizpůsobit aktuálním potřebám. Máme pět týdnů dovolené. V jídelně si vybíráme ze sedmi druhů dotovaných jídel. Přímo v areálu firmy si můžeme nakoupit v mini obchodě. Jsme stabilní zaměstnavatel – v Lanškrouně působíme už téměř 30 let. Výplatu dostáváme pravidelně.
Pardubický kraj - Lanškroun

Další informace

Výše nabízeného úvazku Plný úvazek
Nabízená mzda/plat 1
Požadované vzdělání vysokoškolské
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Lanškroun
Kontaktní osoba Pavlína Mlatecová
E-mail pavlina.mlatecova@kyocera-avx.com
Telefon 465358131
IČO 46508171