Koordinátor prototypové výroby/ Координатор виробництва прототипів

Vaše úkoly:
• Zajištění objednávky a dodávky materiálu od dodavatele, zajištění a dodávka zboží k zákazníkovi
• Zajišťuje včasnost dodávek a vychystání materiálů do výrobního procesu
• Zajišťuje inventury materiálů
• Kontroluje kvalitu dodaného materiálu
• Zajišťuje obalový materiál
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání - mechanika / mechatronika
• Zkušenosti z oblasti řízení projektů
• Anglický nebo německý jazyk – B2
• Znalosti o MS Office a MS projektu
Nabízíme:
• Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
• Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
• Motivační plat (13. a 14. plat)
• 25 dní dovolené
• Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)
Ваші завдання:
• Забезпечення замовлення та поставки матеріалу від постачальника, забезпечення та поставка товару замовнику
• Забезпечує своєчасність поставок та комплектацію матеріалів для виробничого процесу
• Забезпечує інвентаризацію матеріалів
• Контролює якість поставленого матеріалу
• Забезпечує пакувальний матеріал
Вимоги:
• Середня/вища освіта — механіка/мехатроніка
• Досвід керуванні проєктами
• Англійська або німецька мова — B2
• Знання MS Office та MS Project
Пропонуємо:
• Досвід використання унікального ноу-хау та управління процесами групи ZF
• Робота у міжнародній команді з міжнародними програмами навчання
• Заохочувальна заробітна плата (13-а та 14-а зарплата)
• 25 днів відпустки
• Інші привабливі бонуси (субсидоване харчування, допомога на пенсійне страхування, допомога на транспорт тощо)
Ústecký kraj - Klášterec nad Ohří

Nabízená mzda/plat 50000 - 60000
Požadované vzdělání SŠ/VŠ vzdělání - mechanika / mechatronika/ Середня/вища освіта — механіка/мехатроніка
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří
Referenční číslo nabídky na úřadu práce Tuto pozici neinzerujeme na ÚP
Kontaktní osoba Igor Culek
E-mail igor.culek@zf.com
Telefon +420727884604
IČO 46886672