Kuchař/Kuchařka

Kuchař/Kuchařka - Restaurace V Růžové zahradě na Praze 10

Do hotelové restaurace na Praze 10 přijmeme samostatného kuchaře/kuchařku na HPP.

Směnný provoz krátký/dlouhý týden, na každé směně jeden kuchař a číšník.

Požadavky na pozici:
- vyučení v oboru kuchař, předchozí praxe v oboru výhodou, méně zkušené zaučíme
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
- časová flexibilita, aktivní přístup k práci
- ochota a schopnost učit se novým věcem
- samostatnost
- kreativita
- profesionalita
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- příprava obědového menu
- příprava pokrmů ze stálého jídelního lístku
- příprava jídel na různé druhy akcí
- příprava snídaní (není podmínkou – pouze po domluvě jako brigáda / placeno samostatně)
- kuchař má možnost projít všechny sekce restaurace a pracovat na svém osobním rozvoji

Nabízíme:
- vícesložková mzda, dobré platové podmínky
- směnný provoz: krátký/dlouhý týden
- mladý, přátelský kolektiv
- slušné jednání, zázemí stabilní společnosti, možnost dlouhodobé spolupráce
- nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel. čísle: 602 677 655 nebo e-mailu: benes@hotel-villa.cz

www.hotel-villa.cz

Hlavní město Praha - Okrajní 981/1, Praha 10

Nabízená mzda/plat 28000
Požadované vzdělání Střední s výučním listem
Odvětví Obchod a cestovní ruch
Místo výkonu práce Okrajní 981/1, Praha 10
Kontaktní osoba Marcel Beneš
E-mail benes@hotel-villa.cz
Telefon 602 677 655
IČO 44797702
IČO - Název ELIZZA - Hotely s.r.o.