Lakýrník kovů - prášková lakovna - 36.300,- Kč

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost přijmeme pracovníky do lakovny na pozici: Lakýrník kovů - prášková lakovna.

Náplň práce:
- Identifikace dílů - kontrola počtu kusů
- Posouzení stavu povrchu před lakováním, čištění a odmašťování ploch
- Maskování dílů, krytí závitů
- Navěšování dílů na pojízdný dopravník
- Povrchová úprava stříkáním a nanášením prášku
- Provádění konečné montáže vybraných nalakovaných produktů
- Svěšování dílů z pojízdného dopravníku, uložení zboží na paletu
- Kontrola kvality laku

Požadujeme:
- SOU lakýrník (výhodou)
- Manuální zručnost a chuť se učit novým věcem
- Orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou
- Praxe v práškové lakovně
- Životopis

Nabízíme:
- Práce na plný úvazek, stabilní zaměstnání
- Třísměnný provoz
- Hrubá měsíční mzda 36.300,-- Kč
- Možnost finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
- Víkendy a přesčasy po domluvě
- Technologická podpora vedoucího, zaškolení
- Možnost individuálního profesního růstu a zvyšování kvalifikace
Moravskoslezský kraj - Ostrava

Nabízená mzda/plat Hrubá měsíční mzda 36.300,-- Kč/měs.
Požadované vzdělání vyučení, SOU - lakýrník - výhodou
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Ostrava
Kontaktní osoba Noemi Janiczková
E-mail noemi.janiczkova@personalfabric.cz
Telefon +420606780380
IČO 26841487