Mechanik elektronik

Potřeba: základy češtiny a zkoušky elektro - vyhláška 50

Jaká bude tvá náplň práce?
- Opravy vzniklých poruch výrobního i nevýrobního zařízení a pravidelná kontrola strojů
- Příprava a nastavení zařízení při změně výrobní zakázky
- Podpora při zlepšování strojního výrobního zařízení a při zavádění nových technologií do výroby
- Práce ve dvousměnném provozu (2 dny ranní směna, 2 dny noční směna, 4 dny volna)

Jsi tím správným člověkem pro tuto roli?
- Zkušenosti s opravami a údržbou výrobního zařízení (i v rámci studia)
- maturitní zkouška výhodou
- Znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook) na uživatelské úrovni
-Orientace v technické dokumentaci a výkresech
-Samostatnost, schopnost řešit technické problémy, manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost a chuť k práci
-Základní znalost angličtiny výhodou
Středočeský kraj - Kladno

Nabízená mzda/plat cca 35 000
Požadované vzdělání základní
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Kladno
Kontaktní osoba Dominik Dolák
E-mail dominik.dolak@LEGO.com