OPERÁTOR/KA VÝROBY,Lozorno (SR). + 420 735 184 730

OPERÁTOR/KA VÝROBY,Lozorno (SR)

Automobilový průmysl

Náplň práce:

- práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů
- kompletace dílů (automobilových dveří)
- práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů
- 2 směnný provoz 12 hod/směnu

Požadujeme:
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
- Výhodné platové podmínky 5,70 EUR/hod + 13,5% výkonnostní prémie + 20% docházkový bonus.
- Možnost ubytování 1 EUR/noc. Závodní stravování v nové jídelně
- Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- místo výkonu práce Lozorno okr. Malacky, SR
- autobusová doprava firemní autobusem zajištěna
- nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle + 420 735 184 730
Jihomoravský kraj - Lozorno

Nabízená mzda/plat 45 000 KČ
Požadované vzdělání Základní
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Lozorno
Kontaktní osoba Diana
E-mail nabor@amikov.com
Telefon + 420 735 184 730
IČO 09308342
IČO - Název Amikov group, s.r.o.