Operátor výroby (m/ž)/ Оператор виробництва (ч/ж)

Pracovní náplň:

• montážní práce v elektrotechnickém průmyslu
• manipulace s materiálem a doplňování linky
• práce ve směnném / nepřetržitém provozu

Požadujeme:

• min. SOU vzdělání (výuční list)
• fyzickou zdatnost
• časovou flexibilitu
• nástup možný ihned
Посадові обов'язки:

• монтажні роботи в електротехнічній промисловості
• маніпуляція з матеріалом і доповнення лінії
• робота у змінному / безперервному режимі

Вимоги:

• принаймні професійно-технічне училище (сертифікат про присвоєння робітничої кваліфікації)
• фізична придатність
• гнучкість у часі
• початок роботи можливий негайно
Hlavní město Praha - Klášterec nad Ohří

Nabízená mzda/plat od 25000
Požadované vzdělání min. SOU vzdělání (výuční list)/ • принаймні професійно-технічне училище (сертифікат про присвоєння робітничої кваліфікації)
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří
Referenční číslo nabídky na úřadu práce 345092
Kontaktní osoba Strnadová Nikola
E-mail Nikola.strnadova@zf.com
Telefon +420 704 849 720
IČO 46886672