Portýr/Porter - Botanique Hotel Prague****

Chcete jezdit do práce zadarmo? Nabízíme proplacení roční Lítačky!

Chcete si po práci zasportovat? Nabízíme příspěvek na Multisport kartu!

Chcete se vzdělávat v cizích jazycích? Nabízíme individuální kurzy angličtiny nebo němčiny zdarma!

A co dál....?

Stravování v zaměstnanecké kantýně zdarma, příspěvek na penzijní připojištění,50% slevu do restaurace, příspěvek naobuv, sick days, finanční příspěvek za nadstandartní výkon (každý měsíc volíme zaměstnance měsíce)

Chcete pracovat pro značku, která klade důraz na ekologii, udržitelnost a zdravý životní styl?

Jsme moderní lifestylový hotel inspirovaný přírodou, který se snaží myslet do buducnosti a v našem ekologicky smýšlejícím přístupu podporujeme naše klienty i zaměstnance.

Náplň práce
* pomoc se zavazadly našich hostů,
* úklid před hotelem,
* příprava konferenčních místností,
* asistence recepci hotelu,
* 12-ti hodinové směny (denní i noční)
* denní komunikace v anglickém jazyce,
* asistence při parkování aut v hotelové garáži.

Požadujeme
* úsměv na tváři a prohostovský přístup, příjemné vystupování

* časovou flexibilitu

* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

* ŘP sk. B výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme
* pracovní poměr nebo brigádu, kde se Vám přizpůsobíme se směnami vzhledem k rozvrhu ve škole

* nabízíme dlouhodobou spolupráci, zaučení chvilku trvá, nepotřebujeme záskok na dva měsíce

* fajn tým kolegů na recepci

* příležitost se do budoucna posunout na pozici Recepčního, dobrý startovací můstek
Hlavní město Praha - Praha 8 - Florenc

Nabízená mzda/plat 22.000
Požadované vzdělání SOU
Odvětví Služby
Místo výkonu práce Praha 8 - Florenc
Kontaktní osoba Šárka Koudelková
E-mail hr@hotelbotanique.com
Telefon 732970086
IČO 27596745