Projektant výrobních zařízení/ Проектувальник виробничого обладнання

Vaše úkoly:
• Spolupráce na koncepci specifických výrobních linek a zařízení
• Řízení projektů
• Uvedení zařízení a výrobních linek do provozu
• Tvorba technické dokumentace
• Podpora při zahájení sériové výroby
Požadavky:
• Střední technické vzdělání
• Zkušenosti s průmyslovými výrobními zařízeními
• Znalost AJ nebo NJ na komunikační úrovni
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
• Ochota cestovat - školení v Německu
Nabízíme:
• Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
• Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
• Motivační plat (13. a 14. plat)
• 25 dní dovolené
• Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)
Ваші завдання:
• Співпраця у розробці концепції специфічних виробничих ліній та обладнання
• Управління проєктами
• Введення в експлуатацію обладнання та виробничих ліній
• Створення технічної документації
• Підтримка початку серійного виробництва
Вимоги:
• Середня технічна освіта
• Досвід роботи з промисловим виробничим обладнанням
• Знання англійської чи німецької мови на комунікативному рівні
• Посвідчення водія кат. B — активний водій
• Готовність до відряджень — навчання в Німеччині
Пропонуємо:
• Досвід використання унікального ноу-хау та управління процесами групи ZF
• Робота у міжнародній команді з міжнародними програмами навчання
• Заохочувальна заробітна плата (13-а та 14-а зарплата)
• 25 днів відпустки
• Інші привабливі бонуси (субсидоване харчування, допомога на пенсійне страхування, допомога на транспорт тощо)
Ústecký kraj - Klášterec nad Ohří

Nabízená mzda/plat 55000 - 65000
Požadované vzdělání SŠ vzdělání technického směru/ Середня освіта в технічній галузі
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří
Referenční číslo nabídky na úřadu práce Tuto pozici neinzerujeme na ÚP
Kontaktní osoba Igor Culek
E-mail igor.culek@zf.com
Telefon +420727884604
IČO 46886672