SAP applikační management (m/ž)

SAP je pro některé ajťáky a ajťačky nutnost, pro některé vášeň a hobby. Ať už návrh nových logistických procesů v SAPu nebo SAP mobilní WEBové aplikace například pro údržbu strojů a zařízení, procesní analýzu či rovnou vývoj v ABAPu, všechny vaše SAP zkušenosti se Vám můžou hodit. Velice rádi s Vámi probereme budoucí možnosti a jak zkušenosti nejlépe a efektivně používat a rozvíjet.

Co si zkusíte?
Navrhovat a realizovat nové inovativní aplikace v SAP a analyzovat ta stávající řešení. Nejlépe pomůžete v oblastech jako PM, QM, MM, PP. Můžete připravovat koncepty a podklady pro ABAP programátory nebo si programování rovnou vezmete na starost. Už jste slyšeli o nové verzi S/4 Hana? Tak přesně tam se chceme co nejdříve dostat. Příprava na migraci S/4 Hana je tak jednou z dalších možností.

Co musíte znát, mít a umět?
Zkušenosti se systémem SAP. Projektové, aplikační či vývojářské.
Anglický jazyk na lehké komunikační úrovni.
ABAP se jistě neztratí. Nadšení učit se SAP.

Co nabízíme?
Mezinárodní pracovní prostředí. V komunikaci tak budete nejen s kolegy z Čech, ale také z Německa či Bulharska. Možnost kariérního i odborného růstu. Vzdělávací kurzy a školení. Rozvíjejte své dovednosti a znalosti. Pět týdnů dovolené. Abyste si mohli náležitě odpočinout.
Full remote možnost.
Karlovarský kraj - Nejdek

Další informace

Výše nabízeného úvazku Plný úvazek
Nabízená mzda/plat 40 000 - 60 000 Kč
Požadované vzdělání vysokoškolské či středoškolské vzdělání (nejlépe v technickém oboru)
Odvětví Informační technologie
Místo výkonu práce Nejdek
Kontaktní osoba Aneta Krnáčová
E-mail aneta.krnacova@witte-automotive.cz
Telefon 703455363
IČO 40525881