Směnový mistr výroby (m/ž)/ Майстер зміни виробництва (ч/ж)

Vaše úkoly:
• Řízení pracovní směny
• Zaměření na znalost problematiky výrobních procesů a komplexního výrobního zařízení
• Zajištění směnné výroby dle odsouhlaseného plánu
• Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP
• Práce v docházkovém systému (autorizace docházky, plánování dovolené)
• Podílení se na školení pracovníků
• Odpovědnost za kvalitu produktů
• Podílení se na zlepšování procesu
Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru
• Zkušenosti s vedením týmu
• Jazykové znalosti – angličtina nebo němčina - výhodou
• Znalost práce na PC (MS Office, Windows)
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme:
• Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
• Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
• Motivační plat (13. a 14. plat)
• 25 dní dovolené
• Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)
Ваші завдання:
• Управління робочою зміною
• Орієнтація на знання проблематики виробничих процесів і комплексного виробничого обладнання
• Забезпечення змінного виробництва відповідно до погодженого плану
• Відповідальність за дотримання правил охорони праці
• Робота в системі обліку робочого часу (авторизація відвідуваності, планування відпусток)
• Участь у навчанні працівників
• Відповідальність за якість продукції
• Участь у вдосконаленні процесів
Вимоги:
• Середня освіта в технічній галузі
• Досвід керування командою
• Знання мов — англійська або німецька — є перевагою
• Уміння працювати з ПК (MS Office, Windows)
• Самостійність, надійність, сумлінність
Пропонуємо:
• Досвід використання унікального ноу-хау та управління процесами групи ZF
• Робота у міжнародній команді з міжнародними програмами навчання
• Заохочувальна заробітна плата (13-а та 14-а зарплата)
• 25 днів відпустки
• Інші привабливі бонуси (субсидоване харчування, допомога на пенсійне страхування, допомога на транспорт тощо)
Ústecký kraj - Klášterec nad Ohří

Nabízená mzda/plat 35000 - 45000
Požadované vzdělání SŠ vzdělání technického směru/ •Середня освіта в технічній галузі
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří
Referenční číslo nabídky na úřadu práce Tuto pozici neinzerujeme na ÚP
Kontaktní osoba Igor Culek
E-mail igor.culek@zf.com
Telefon +420 727 884 604
IČO 46886672