Specialista údržby výroby/ Фахівець з технічного обслуговування виробництва

Vaše úkoly:
• Provádět pravidelné porady s pracovníky
• Koordinovat proces systému plánované údržby a preventivních kontrol strojů a zařízení
• Vypracovávat pracovní instrukce
• Zajišťovat přestavbu výrobních linek
• Zajišťovat zavádění nových upravovaných nebo přemísťovaných výrobních procesů
• Vést a řídit přidělené projekty
Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání, obor elektro
• Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
• Adekvátní praxe v oboru
• Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
• Vyhláška 50/78 Sb. min. paragraf 6
• Čtení a tvorba technické dokumentace
• Dobré prezentační a organizační schopnosti
• Časová flexibilita
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Nabízíme:
• Zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF
• Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
• Motivační plat (13. a 14. plat)
• 25 dní dovolené
• Další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)
Ваші завдання:
• Проводити регулярні наради з працівниками
• Координувати процес системи планового технічного обслуговування та профілактичних перевірок машин і обладнання
• Розробляти робочі інструкції
• Забезпечувати перебудову виробничих ліній
• Забезпечувати впровадження нових модифікованих чи перенесених виробничих процесів
• Вести доручені проєкти та керувати ними
Вимоги:
• Принаймні середня освіта, область електротехніки
• Знання англійської чи німецької мови на комунікативному рівні
• Достатній досвід роботи в цій галузі
• Навички роботи з ПК, знання SAP є перевагою
• Постанова 50/78 Зб., принаймні параграф 6
• Читання та створення технічної документації
• Хороші презентаційні та організаційні здібності
• Гнучкість у часі
• Посвідчення водія кат. B – активний водій
Пропонуємо:
• Досвід використання унікального ноу-хау та управління процесами групи ZF
• Робота у міжнародній команді з міжнародними програмами навчання
• Заохочувальна заробітна плата (13-а та 14-а зарплата)
• 25 днів відпустки
• Інші привабливі бонуси (субсидоване харчування, допомога на пенсійне страхування, допомога на транспорт тощо)
Ústecký kraj - Klášterec nad Ohří

Nabízená mzda/plat 45000 - 55000
Požadované vzdělání Min. SŠ vzdělání, obor elektro / Принаймні середня освіта, область електротехніки
Odvětví Výroba a provoz
Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří
Referenční číslo nabídky na úřadu práce Tuto pozici neinzerujeme na ÚP
Kontaktní osoba Igor Culek
E-mail igor.culek@zf.com
Telefon +420727884604
IČO 46886672