TEST AUTOMATION ENGINEER

V oblasti zdravotnictví vyvíjíme webovou službu umožňující online sledování stavu pacientů, kterým byl implantován kardiostimulátor či defibrilátor. Významně tak zvyšujeme kvalitu života tisícům pacientů po celém světě s implantovanými zařízeními podporující srdeční činnost.

Náplň práce

Jako tester/ka se budete podílet na analýze fungování systému, identifikaci možných situací, které mohou nastat a návrhu, jak dané situace co nejlépe otestovat. Dále se budete podílet na vlastní exekuci testů, analýze jejích výsledků a přípravě podkladů pro vývojáře v případě chybného chování. Výsledkem Vaší práce bude sada testů pro danou oblast, která je aktuálně ve vývoji.

Co tedy budete konkrétně dělat?

Analyzovat požadavky.
Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy.
Určovat vhodný testovací postup.
Navrhovat testovací scénáře.
Implementovat testovací procedury a případně vyvíjet testovací framework.
Provádět revizi práce ostatním členů týmu.
Analyzovat a řešit chyby v testovacím frameworku.
Reportovat odhalené chyby a výsledky testovacích běhů.
Vývojové prostředí

Aktuálně vyvíjíme v Azure DevOps a AWS.
Použité technologie

Backend: .NET Framework 4.6 a novější, MS SQL, SpecFlow
Frontend: .NET Core 3.1, ASP.NET Core, EF Core, Angular
Ostatní používané technologie: Java (Spring framework, HBase), Docker, Kubernetes, REST API, Swagger
Požadavky

Znalost SQL, C#, REST API
Znalost testovacích technik
Silně analytické myšlení
Touha zkoušet kvalitu věcí a zkoumat jejich nedokonalosti
Ochota učit se a věnovat se vlastnímu rozvoji
Týmový duch
Angličtina na komunikativní úrovni
Výhodou: Selenium, Gerkin, Specflow
Co nabízíme?

Flexibilní pracovní dobu s možností až 3 dny home office týdně.
Moderní kanceláře v budově The Orchard blízko centra města.
Zastávka MHD přímo před budovou. Pokud do práce jezdíte autem, potěší Vás možnost parkování v areálu budovy. Pro sportovce máme vlastní kolárnu i sprchy.
Pracujeme na reálných projektech pro velké zákazníky, kteří vytváří dlouhodobá řešení, jež poskytují podporu jejich produktům. Nemusí se tak jednat vždy o nejnovější technologie, jsou to však produkty, které mají reálné využití.
Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/
Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity
Moravskoslezský kraj - Ostrava

Nabízená mzda/plat od 25 000 Kč
Požadované vzdělání SŠ s maturitou
Odvětví Informační technologie
Místo výkonu práce Ostrava
Kontaktní osoba Denisa Honusová
E-mail denisa.honusova@certicon.cz
Telefon +420 720 068 833
IČO 25083341