TESTER/KA

Do našeho IT týmu hledáme samostatnou a zodpovědnou posilu, která nám v roli testera pomůže se zlepšováním kvality webové aplikace a pomůže prověřovat software v různých fázích vývoje nebo před uvedením do provozu.

Co Vás čeká?
Příprava testovacích scénářů, test case a testovacích dat.
Provádění testování aplikací a bug reporting.
Spolupráce s vývojovým týmem.

Co očekáváme my?
Alespoň trochu povědomí o HTML, PHP a SQL.
Dokážeš psát a číst v azbuce, velkou výhodou je znalost ukrajinského jazyka.
Zkušenost s návrhem a vykonáváním uživatelských testů.
Důslednost, samostatnost, smysl pro detail a ochota učit se.
Systematičnost, preciznost a prostě trochu toho selského rozumu.

Co oceníme navíc?
Znalost systému JIRA pro evidenci testovacích scénářů, provádění a evidenci chyb.
Znalost jazyka XPath (XQuery výhodou).
Zkušenost s automatizovaným testováním v nástroji Selenium.
Znalost PHP a tvorba Unit testů.
Znalost testovacích postupů, praxe v provádění testů.
Zkušenosti s testováním a prací v týmu, praxe v oblasti agilního testování.
Hlavní město Praha - Václavské náměstí 841/3, Nové Město, Praha 1

Nabízená mzda/plat dohodou
Požadované vzdělání SŠ/VŠ
Odvětví Finance
Místo výkonu práce Václavské náměstí 841/3, Nové Město, Praha 1
Kontaktní osoba Alena Radonská
E-mail alena.radonska@coolcredit.cz